Menu

2. senior

Timos Adraktas
Cheftræner
Tlf. 26 17 14 48
timos@fremad-amager.dk

Peter Lützen
Assistenttræner
Tlf. 40 82 38 19

Michael Flindt
Holdleder
Tlf. 20 67 12 17
michael@fremad-amager.dk

Holdstatistik - spillereSerie 1, P3 Forår • P3

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Ali Kareem Al-Roubai 3 0 0 0 0 0
Andreas Jensen 2 0 0 0 0 0
Aymen Lamlil 2 0 0 0 0 0
Casper Jensen 3 0 0 0 0 0
Casper Simonsen 2 0 0 0 0 0
Christian Koch 3 0 0 0 0 0
Emil Christophersen 2 0 0 0 0 0
Giahung Dinh Tran 1 0 0 0 0 0
Jacob Herndal Skovgaard 2 0 0 0 0 0
Mahad Warsame 2 0 0 0 0 0
Martin Strømmen 2 0 0 0 0 0
Mathias Bondo Andersen 3 0 0 0 0 0
Mikkel Verlis Gundersen 1 0 0 0 0 0
Mohammed Asrihi 1 0 0 0 0 0
Nicki Due-Rasmussen 3 0 0 0 0 0
Oliver Jonas Clemmensen 1 0 0 0 0 0
Rennar Koc 3 0 0 0 0 0
Steven Green 3 0 0 0 0 0
Victor Osbæck Paevatalu 3 0 0 0 0 0

Næste kampSerie 1, P3 Forår • P3

Hjemme mod
B.1908 2
28. apr
Kl. 18.15
Kunst, Sundby Idrætspark
Serie 1, P3 Forår - P3

StillingSerie 1, P3 Forår • P3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brønshøj Bk. 2 3 2 1 0 7
2 B.1908 2 3 2 0 1 6
3 Hvidovre IF 2 2 2 0 0 6
4 Fremad Amager 2 3 2 0 1 6
5 Tårnby FF 2 3 2 0 1 6
6 Skovshoved IF 2 3 1 2 0 5
7 Vanløse IF 2 3 1 1 1 4
8 GVI 2 3 1 0 2 3
9 FA 2000 2 3 1 0 2 3
10 Jægersborg Bk. 2 3 1 0 2 3
11 Fremad Valby 2 2 0 0 2 0
12 Kastrup Bk. 2 3 0 0 3 0

KampprogramSerie 1, P3 Forår • P3

April 2017

Vanløse IF 2
1 - 3
Ude
Kunst, Vanløse I P

Fremad Amager 2

Fremad Amager 2
2 - 1
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Kastrup Bk. 2

GVI 2
2 - 0
Ude
GVI. Nymosen

Fremad Amager 2

Fremad Amager 2
28. apr
Kl. 18.15
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

B.1908 2
Maj 2017

Fremad Valby 2
14. maj
Kl. 13.30
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

Fremad Amager 2

Fremad Amager 2
19. maj
Kl. 18.15
Hjemme
Sundby Idrætspark

FA 2000 2

Skovshoved IF 2
27. maj
Kl. 13.00
Ude
Skovshoved I P

Fremad Amager 2

Fremad Amager 2
30. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Sundby Idrætspark

Brønshøj Bk. 2
Juni 2017

Jægersborg Bk. 2
3. jun
Kl. 11.15
Ude
Jægersborg

Fremad Amager 2

Fremad Amager 2
9. jun
Kl. 18.15
Hjemme
Sundby Idrætspark

Hvidovre IF 2

Tårnby FF 2
17. jun
Kl. 13.00
Ude
Vestamager Idrætsanlæg

Fremad Amager 2