Menu

U/12 Drenge 2 (årgang 2005)

Peter Blinkenberg
Træner B
Tlf: 26 15 24 40
Mail: peterblinkenberg@hotmail.com

Jesper Berg
Træner B
Tlf: 52 14 45 94
Mail: jesperberg10@gmail.com

Jacob Pedersen
Træner B
Mail: jpedersen@kidsmultibrand.dk

Bo Dideriksen
Holdleder B/Årgangsleder
Tlf: 22 83 04 71
Mail: dideriksen@brygge.dk

Holdstatistik - spillereU13 Drenge M (05) 8M Efterår • Mester A

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Alfred Haagemann Greve 1 0 0 0 0 0
Andreas Holm Ejlersen 2 0 0 0 0 0
Dag Arnason 3 0 0 0 0 0
Emil Blum 2 0 0 0 0 0
Emil Christian Lund 1 0 0 0 0 0
Frederik Knakkergaard Pederen 5 0 0 0 0 0
Gustav Levanius Schouw Christiansen 4 0 0 0 0 0
Jakob Larsen 1 0 0 0 0 0
Kalle Dideriksen 4 0 0 0 0 0
Louis Meyer 1 0 0 0 0 0
lucas øzler christensen 1 0 0 0 0 0
Marcus Ratje 4 0 0 0 0 0
Marcus Aagaard 3 0 0 0 0 0
Mathias Juhler 5 0 0 0 0 0
mohamad Ibrahim 2 0 0 0 0 0
Mohamed Belmaillah 1 0 0 0 0 0
Nikolaj Lund Frederiksen 1 0 0 0 0 0
Oliver Larsen 2 0 0 0 0 0
Sebastian Berg 3 0 0 0 0 0
Sebastian Lund 3 0 0 0 0 0
Søren Nørgaard Toft 2 0 0 0 0 0
Valdemar Jepsen 2 0 0 0 0 0

Næste kampU13 Drenge M (05) 8M Efterår • Mester A

Ude mod
Vanløse 2
28. sep
Kl. 17.30
Vanløse I P
U13 Drenge M (05) 8M Efterår - Mester A

StillingU13 Drenge M (05) 8M Efterår • Mester A

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FA 2000 2 5 5 0 0 15
2 Union 5 4 0 1 12
3 AB Tårnby 2 5 4 0 1 12
4 B 93 2 4 3 0 1 9
5 HIK 2 5 3 0 2 9
6 Vanløse 2 4 2 0 2 6
7 Skjold 5 2 0 3 6
8 KB 3 5 1 0 4 3
9 Fremad Amager (2) 5 0 0 5 0
10 Dragør 5 0 0 5 0

KampprogramU13 Drenge M (05) 8M Efterår • Mester A

August 2017

Fremad Amager (2)
0 - 8
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

HIK 2
September 2017

AB Tårnby 2
8 - 0
Ude
Tårnby Stadion

Fremad Amager (2)

Fremad Amager (2)
3 - 4
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Union

FA 2000 2
5 - 3
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fremad Amager (2)

Fremad Amager (2)
3 - 5
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

KB 3

Vanløse 2
28. sep
Kl. 17.30
Ude
Vanløse I P

Fremad Amager (2)
Oktober 2017

B 93 2
8. okt
Kl. 13.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fremad Amager (2)

Fremad Amager (2)
15. okt
Kl. 10.15
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Skjold

Dragør
29. okt
Kl. 13.30
Ude
Dragør Bk

Fremad Amager (2)