Menu

U/14 Drenge 2 (årgang 2004)

Kim Karlsen
Træner B
Tlf. 23 20 54 99
Mail: kk@oenstagogvvs.dk

Tobias Rytter
Assistenttræner B
Tlf. 53 77 22 91
Mail: tobryt@gmail.com

Michael Bidstrup
Holdleder B
Mail: mbids@nets.eu

Kjeld Lybecker Steffensen
Årgangsleder
Tlf. 20 16 77 35
Mail: cello@kjello.dk

Holdstatistik - spillereU14 Drenge 2 (04) Efterår • P2

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Adam Sousa Salter 7 0 0 0 0 0
Aiham Alnasser 1 0 0 0 0 0
Alex Kuwashima 1 0 0 0 0 0
alexander johansen 1 0 0 0 0 0
Benjamin Sidenius 7 0 0 0 0 0
Berat Celik 1 0 0 0 0 0
Carl Bidstrup 1 0 0 0 0 0
Elias Lamlil 5 0 0 0 0 0
Emil Christian Lund 1 0 0 0 0 0
Faysal Mohamed 1 0 0 0 0 0
Filipos Haile 4 0 0 0 0 0
Ismail Malik Liaqat 1 0 0 0 0 0
Jacob Skjødt Sørensen 7 0 0 0 0 0
Jamie Oliver Lind Meincke 1 0 0 0 0 0
Louis Meyer 1 0 0 0 0 0
Mads Køhler Lindberg 7 0 0 0 0 0
Magnus Fredin 1 0 0 0 0 0
Marcus Brüggemann 7 0 0 0 0 0
Marcus Aagaard 2 0 0 0 0 0
Marcus Hjelm Grenick 3 0 0 0 0 0
Mohammed Mahdi Aslami 1 0 0 0 0 0
Nicolai Kürstein Petersen 3 0 0 0 0 0
Oscar Solberg 4 0 0 0 0 0
Oskar Kristen Gottfredsen 1 0 0 0 0 0
Rabie Jawad 1 0 0 0 0 0
Rabin Sapkota 7 0 0 0 0 0
Rafael Daminowski 1 0 0 0 0 0
Samuel Suarez Goodwin 8 0 0 0 0 0
Sebastian Lund 1 0 0 0 0 0
shahib Ali Arif 6 0 0 0 0 0
Shaswata Chakraborty 5 0 0 0 0 0
Tunahan Turan 1 0 0 0 0 0
Villads Neimann Thomasen 4 0 0 0 0 0
Vitus London 1 0 0 0 0 0
Walter Nørlund 5 0 0 0 0 0

Næste kampU14 Drenge 2 (04) Efterår • P2

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

StillingU14 Drenge 2 (04) Efterår • P2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Jægersborg 2 8 8 0 0 24
2 B93 3 8 7 0 1 21
3 Husum Bk 8 5 1 2 16
4 Hellas 8 5 0 3 15
5 Skovshoved IF 8 4 0 4 12
6 Vestia 2 8 2 1 5 7
7 Sundby 3 8 2 0 6 6
8 Fremad Valby 2 8 1 0 7 3
9 Fremad Amager 3 8 1 0 7 3

KampprogramU14 Drenge 2 (04) Efterår • P2

August 2017

Hellas
15 - 0
Ude
Engdraget

Fremad Amager 3
September 2017

Fremad Amager 3
4 - 6
livescore
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Jægersborg 2

Fremad Amager 3
7 - 1
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Fremad Valby 2

Sundby 3
12 - 3
Ude
Sundby/Kløvermarken

Fremad Amager 3

Vestia 2
UHT
Ude
Bavnehøj Idrætsanlæg

Fremad Amager 3
Oktober 2017

Fremad Amager 3
0 - 2
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Skovshoved IF

B93 3
UHT
Ude
Kunst, B93

Fremad Amager 3

Fremad Amager 3
0 - 5
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Husum Bk